انتخاب وب سایت
پیام معاونت اداری مالی واحد مسجدسلیمان

با سلام و احترام خدمت همه همکاران و دانشجویان و بازدیدکنندگان

معاونت اداری مالی بعنوان بخشی از مجموعه دانشگاهی واحد مسجدسلیمان افتخار دارد که خدمتی در خور شآن شما عزیزان انجام داده و بتواند در راستای خدمت رسانی به فرهیختگان جامعه قدمی بردارد.

وظیفه اصلی این معاونت پشتیبانی و آماده سازی شرایط برای رسیدن به اهداف آموزشی و پژوهشی است و با تمام توان و علاقه سعی دارد که مسایل و مشکلات به حداقل برسند تا محیطی مناسب برای استفاده کنندگان از این واحد دانشگاهی فراهم آید. این معاونت با بهره گیری از کارکنان مجرب و دلسوز دردو بخش اداری و مالی ضمن بکارگیری تمام تلاش خود بدنبال این است که با برنامه ریزی و دقت نظر در کلیه فعالیتها حداقل هزینه ها و حداکثر بهره وری را در سیستم ایجاد و پیاده نمایدکه مطمئناً این مهم نیاز به همکاری و مساعدت همه ذی نفعان و دست اندرکاران دارد و انتظار می رود هر کس به سهم خود در زمینه بهبود روشها، کارها و فعالیتها اقدام و این حوزه را از پیشنهادات و راهنماییهای خود بهره مند سازد.

آنچه که شاید بعنوان یک شعار می تواند سرلوحه کارها قرار گیرد و در این برهه زمانی لازم است پیاده سازی شود، توجه به " کار هوشمندانه" است که امید است با توجه جدی به آن بتوانیم قدمهای خوبی در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان بر داریم.

این شعار شامل مسائل مهم کاری چون  دانش، جلوگیری از اتلاف، بهره وری و گذر از کار یدی و فیزیکی به کار دانشی است ونشان از بکارگیری عالمانه دانسته ها وتجربه ها و جلوگیری از بازگشت به گذشته دارد. هدفمند عمل کردن واینکه چه چیزی الان مهم وضروری است نیاز به هوشمندی دارد.در پایان ضمن تشکر از همراهی وکمک همه اعضا هیات علمی ،کارمندان ،دانشجویان و بازدید کنندگان گرامی منتظر دریافت پیشنهادات و راهنمایی های شما عزیزان هستیم.

                

                                 ایرج رشیدی –معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

تابستان 95